Ranger Warsaw

Picture
Zakończenie sezonu ligi PLP miało miejsce w Toruniu. Świetnie przygotowany turniej zgromadził zawodników trzech dywizji w dwudniowych zmaganiach. Grający w MasterLidze Ranger3 mimo wysokiego miejsca nie wystąpił, a jego zawodnicy zyskali promocję do drugiego składu grającego w SuperLidze. Niedzielne rozgrywki SuperLigi objęły trzy czołowe drużyny tego sezonu. Ranger, Ranger2 i Warsaw United. Każda z drużyn świetnie przygotowana, niesiona ambicją jak najlepszego zamknięcia sezonu włożyła całe serce w rozgrywki, mimo że sprawa tytułu była już przesądzona.

Picture
Ranger pokonał dwukrotnie Rangera2 oraz raz WU. Ranger2 ograł dwukrotnie WU. Tym samym Ranger wygrał ostatni turniej sezonu PLP wynikiem 3 zwycięstwa, drugie miejsce zajął Ranger2 z wynikiem dwóch zwycięstw. Trzecie uplasowało się WU. Ranger z trzema triumfami w sezonie został zwycięzcą cyklu w walce o Mistrzostwo Polski w sezonie 2011. Ogromną radość sprawił Ranger2, który uplasował się pewnie na drugim miejscu i zdobył tytuł vice Mistrza Polski. Oznacza to, że możemy uznać ten sezon za najlepszy od lat w karierze drużyny.

Picture
Dziękujemy wspierającym nas firmom:
Skill, G.I Sports i Planete Eclipse za niezawodne markery Ego11 i Geo2.
Komplet wyników na: PBLIVESCORES
ranking na: STRONIE PLP
zapraszamy na naszą stronę na FB
WIDEO RELACJA Z TURNIEJU !!!

Już za dwa tygodnie finał ligi Millennium, trzymajcie kciuki i śledźcie wyniki na pblivescores.