Ranger Warsaw

7 sierpnia w Radomiu odbyła się kolejna edycja 2-giej ligi PLP. Po raz kolejny wystawiliśmy dwa składy – Ranger2 oraz Ranger3. Jako liderzy dywizji jechaliśmy na turniej z bardzo pozytywnym nastawieniem oraz dużymi oczekiwaniami. Pierwszego dnia rywalizacji nie było żadnych niespodzianek z naszej strony, Ranger2 w fazie grupowej bez większego oporu pokonał wszystkie drużyny tracąc jedynie dwa małe punkty i awansował z pierwszego miejsca w grupie do ćwierćfinałów. Ranger3 również bez większych problemów w fazie grupowej pokonał wszystkie drużyny by awansować z pierwszego miejsca. Drugi dzień rozpoczął się od mocnego otwarcia ćwierćfinałów – Ranger2 pokonał gładko Wikingów2 (4:0). Ranger3 nie dał żadnych szans Bad Company (4:0). W półfinałach Ranger2 kontynuował dobrą passę pokonując drużynę Krejsers (4:0) czego niestety nie udało się powtórzyć naszej „trójce” która uległa Wikongom (2:4) i stanęła do walki o trzecie miejsce w małym finale przeciwko drużynie Krejsers. Ostatecznie Ranger3 wygrał zajmując najniższe miejsce na podium w tym turnieju. Niestety po niezwykle emocjonującej walce, kilku problemach technicznych w pitstopie Ranger2 uległ Wikingom w rozgrywce o pierwsze miejsce nie tracąc jednak pozycji lidera dywizji i zapewniając sobie tytuł Mistrza Polski 2-giej ligi PLP.
To duży sukces drugiego składu, który gra razem dopiero od tej zimy. Dobre wyniki cieszą i dają nadzieję na poważne wsparcie składu walczącego na arenach europejskich.