Ranger Warsaw
 
Picture
Przedostatnia edycja ligi PLP w sezonie 2011 zabrała nas pod Kielce. Turniej zorganizowany został na terenie boiska szkolnego w Strawczynie. Pogoda dopisała, organizacja nie pozostawiała złudzeń że mieliśmy do czynienia z profesjonalizmem. W sobotę w dywizji Masters nasz Ranger 3 dzielnie walczył o kolejne podium. Wygrana grupa dała awans do półfinałów. Tam nasi kadeci zmierzyli się z Warsaw United 2, zapleczem innej mocnej ekipy z Warszawy. Tym razem nasi chłopcy nie pozostawili przeciwnikowi pola i wygrali 4:2 awansując do finału.


Picture
Mecz o zwycięstwo w turnieju toczył się z faworytem do zwycięstwa w dywizji, drużyną Therapy. Liderzy okazali się zbyt mocni i finał zakończył się nietypowym wynikiem 1:2. Drugie miejsce w turnieju i trzecie w generalce, sprawia że finał będzie pełen emocji.
W Super lidze nasze dwa składy stanęły do walki Warsaw United i Wikingami. Podczas nieobecności Assassins i Wild Style rozgrywki w grupach przystały oznaczać walkę o wyjście do półfinałów, ale nadal gra szła o układ par w półfinałach. Nasze składy zgodnie wygrały swoje mecze R2 pokonało WU, a R1 pokonał Wikingów.

Picture
Tym sposobem nie spotkaliśmy się w półfinałach. Po zmianie przeciwników, znów zgodnie pokonaliśmy swoje pary. tym razem R1 ograł WU, a R2 Wikingów. Oznaczało to, że finał był nasz. Dwa składy, walczyły drugi raz z rzędu w finale ligi PLP. R1 wygrał z R2 wynikiem 4:3 i odniósł drugie z rzędu zwycięstwo. Oznacza to, że nasze drużyny przewodzą ligowej tabeli w walce o tytuł mistrza kraju i przed ostatnim turniejem w Toruniu.
Komplet wyników na www.pblivescores.com.
Ranking na stronie PLP.

e
5/9/2011 01:29:30 am

najwazniejsze ze pojechaliscie po łorsołach !!

Reply

Your comment will be posted after it is approved.


Leave a Reply.

  SPONSORZY:

  Picture
  Picture
  Picture
  Picture
  Picture
  Picture
  Picture