Blog Posts - Ranger Warsaw
Ranger Warsaw
 
Od początku startów w lidze Millennium dążyliśmy do tego, żeby znaleźć się w prestiżowych rozgrywkach CPL. Systematycznie stawialiśmy sobie zadania, które miały nas przybliżyć do tego celu. Czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej SPL w sezonie 2011 było kolejnym krokiem, który ostatecznie pozwolił nam zrealizować marzenia o grze w CPL. Kilkanaście dni temu zarząd ligi Millennium zaprosił nas do udziału w rozgrywkach Champions Paintball League. Zaproszenie naszej drużyny do tych rozgrywek przez Millennium bardzo nas ucieszyło, więc decyzja mogła być tylko jedna. Oczywiście zdajemy sobie sprawę jak wysoko zawiesiliśmy sobie poprzeczkę, przede wszystkim znamy siłę drużyn, z którymi przyjdzie się nam potykać w następnym sezonie, doceniamy klasę zawodników w nich grających, jak również możemy pozazdrościć ich zaplecza finansowego. Bedzie to potężne wyzwanie nie tylko sportowe ale zarówno finansowe jak i logistyczne. Wiemy, że będzie bardzo ciężko, że poziom w dywizji CPL jest najwyższy, że będziemy grać przeciwko najlepszym drużynom na świecie, ale przecież o tym zawsze marzyliśmy i do tego dążyliśmy od początku istnienia drużyny. Jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu, mamy szeroką kadrę, opartą zarówno na doświadczonych graczach jak i "młodych gniewnych", mamy zaplecze logistyczne, wsparcie sponsorów branżowych, ale pracujemy również nad sponsoringiem spoza branży paintballowej. W sezonie 2012 naszym podstawowym celem będzie utrzymanie się w dywizji CPL. Każdy zdobyty punkt może być bardzo ważny w ostatecznym rozrachunku, dlatego każdy punkt będzie dla nas jak wygrany mecz, a każdy wygrany mecz jak wygrany turniej. Z tego miejsca chcielibyśmy w imieniu całej drużyny Ranger serdecznie podziękować za gratulacje, które już zdążyły napłynąć i prosić o wsparcie wszystkich kibiców w nadchodzącym sezonie. Dziękujemy również naszym sponsorom: Skill Paintball, Planet Eclipse, GI Sportz, Stako Paintball, RRROGAL.COM, Reball bez wsparcia których na pewno nie udałoby się nam zajść tak daleko. 
 
Przedstawiamy projekt naszej bluzy na sezon 2012. Projekt przygotował nasz zawodnik Andrzej Stanaszek. Realizacja oczywiście RRROGAL.COM.
 
Miło nam poinformować, iż do grona sponsorów naszej drużyny dołączył polski producent odzieży paintballowej firma RRROGAL.COM.
RANGER:
"Bardzo cieszymy się na ścisłą współpracę z RRROGALEM. Zawsze staraliśmy się wspierać naszych rodzimych producentów, dlatego też zdecydowaliśmy się promować produkty spod znaku rrrogalika. W poprzednim sezonie mieliśmy okazje korzystać już z rrrogalowych bandamek i byliśmy bardzo zadowoleni. W ślad za rozszerzeniem asortymentu firmy zdecydowaliśmy się na poszerzenie współpracy w sezonie 2012. Zawodnicy Rangera zostaną wyposażeni przede wszystkim w doskonałej jakości bluzy do gry, ale również w gadżety paintballowe oraz kolekcje ubrań casual. Wierzymy że nasza współpraca będzie owocna, a nasze doświadczenie przyczyni się do ciągłego doskonalenia produktów firmy."

RRROGAL.COM:
"RRROGAL.COM ma zaszczyt ogłosić, że został oficjalnym sposnorem Ranger Warsaw. Drużyna otrzyma wsparcie w postaci najlepszych produktów od odzieży do gry po ubrania, które dzięki swojej wysokiej jakości wspaniale będą spisywać się również poza polem. Wierzymy, że nasza współpraca będzie owocna, a dzięki produktom najwyższej jakości pomożemy chłopakom z Rangera sięgnąć po najwyższe trofea zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej."

Już wkrótce pierwsze wyniki naszej współpracy.
 
Zapraszamy chętne drużyny do zgłaszania się na kliniki prowadzone przez drużynę Mistrza Polski i 4tą drużynę SPL Millennium Series. Proponujemy szkolenie dla całych drużyn obejmujące pełny zakres treningowy oraz taktyczny. Program oraz ilość zawodników Rangera prowadzących klinikę jest indywidualnie przygotowywany pod potrzeby danej drużyny.

Kontakt: spacek [małpka] rangerteam.pl
 
Drużyna Ranger życzy Wam wszystkim samych sukcesów w nowym roku !!! Trzymajcie za nas kciuki i pamiętajcie by być dumnym z naszych trzech ekip w SPL !
 
_To już oficjalnie. Miło nam poinformować, iż do grona naszych sponsorów dołączyła firma STAKO Paintball. W sezonie 2012 roku drużyna Ranger będzie używać wyłącznie najlepszej jakości zbiorników na sprężone powietrze firmy STAKO. Jako pierwsza drużyna na świecie dostaniemy do użytku butle, na których znajdzie się grafika z logotypem naszej drużyny. Jesteśmy dumni z faktu, iż będziemy mogli używać sygnowanych naszym logiem produków, które zawodnicy Rangera stosują od lat ze względu na ich niezawodność oraz doskonałą jakość.
Zapraszamy również na nasz fanpage oraz na fanpage naszego nowego sponsora.
 
 
 
Nasze cele:
Stałe wzmacnianie zespołu. Budowa silnej drużyny zorientowanej na popularyzowanie paintballa w Polsce. Kontynuacja pracy przy tworzeniu drużyny na wiele sezonów, sięgającej po najwyższe trofea.

Szukamy
- ludzi zaangażowanych i zdecydowanych,
- młodych zawodników chcących rozwijać się i trenować z najlepszymi,
- młodych, niedoświadczonych ale gotowych na wymagający trening.

Przebieg rekrutacji:
Zainteresowanych kandydatów zachęcamy do kontaktu mailowego:
Ranger Warsaw: spacek@rangerteam.pl
Ranger Kids: rangerswarsaw@gmail.com

Jeśli marzysz o grze w ligach europejskich, przeciwko najbardziej znanym twarzom w tym sporcie, zdobywaniu tytułów mistrzowskich i intensywnym rozwoju swoich umiejętności, to jest szansa na którą czekałeś.

zapraszamy na naszego Facebooka: RangerWarsawTeam
 
W tym sezonie braliśmy udział w trzech ligach. Millennium, Grand Tour i PLP. Wystawiliśmy pełen skład zawodników Rangera 18 krotnie. Kolejnych kilka turniejów nasi zawodnicy zagrali gościnnie w przynajmniej 6 różnych drużynach. Podczas zmagań drużyn sygnowanych nazwą Ranger zdobyliśmy 3 pierwsze, 6 drugich i 3 trzecie miejsca. Daje nam to 66% skuteczności w zdobywaniu podium licząc Rangera 1,2 i 3 w rozgrywkach krajowych i międzynarodowych. Uznajemy to za własny rekord i ogromny powód do chwały. W drużynie w sezonie 2011 zrzeszaliśmy 31 zawodników. W PLP Superliga grało 20 osób w dwóch składach, w PLP Masterliga 12 osób, w Grand Tour 9 osób, a w Millennium reprezentowało nasze barwy 11 zawodników. Ponad to w reprezentacji narodowej grały 4 osoby, a swoim doświadczeniem wspierał nasz trener. W tym czasie zagraliśmy również 6 sparingów cało drużynowych, które zgromadziły za każdym razem przynajmniej kilkunastu zawodników podzielonych na dwa, lub trzy składy. Zawodnicy pierwszego składu przebywali poza domem średnio po 27 dni, co oznacza że w okresie kwiecień-wrzesień, wydarli blisko miesiąc z półrocznego karencji sezonu. Ilości wystrzelonych kulek nie sposób policzyć, więc podamy kilka powiązanych z tym faktów cząstkowych. Na sparingach zużywaliśmy ok 2 kartony na głowę, na turniejach PLP przeszło trzy, ale już na Millennium bywało i ponad 6. W jeden weekend potrafiliśmy jednym składem wystrzelać ponad 40 kartonów! Liczniki naszych markerów wskazują od 76tys do przeszło 200tys. cykli. Najbardziej enigmatyczne pozostaną koszty jakie ponieśliśmy na rzecz tych osiągnięć, ponieważ pogoń za marzeniami nie ma ceny. Według rankingów jesteśmy pierwszą drużyną w kraju i 20 w Europie. Jeśli pominąć drużyny które są zza oceanu, lub ich skład bazuje na dwóch i więcej zawodnikach profesjonalnych, to możemy snuć podejrzenia, że pozycja mogłaby jeszcze nieznacznie wzrosnąć. Ten sezon jest dla nas cenniejszy niż jakikolwiek inny, bo dał nam odpowiedź na pytanie, czy możemy być konkurencyjni bez dodawania do składu najemników. Wszystko co osiągnęliśmy w tym roku zdobyliśmy własnymi siłami. To pierwszy od lat sezon, gdzie w żadnym składzie Rangera nie wystąpił ani jeden najemny zawodnik. Co zadziwiające, jest to sezon pełen sukcesów. Oznaka tego, jak dobrze to wymyśliliśmy kilka lat temu i jak konsekwentnie to realizujemy. Nadszedł czas na odpoczynek fizyczny i mentalny, zrewanżowanie się rodzinom za okazaną cierpliwość, a z czasem ponowienie treningów okresu przygotowawczego do następnego sezonu, tym razem 2012 !!

  SPONSORZY:

  Picture
  Picture
  Picture
  Picture
  Picture
  Picture
  Picture