Ranger Warsaw

R & R

17/01/2012

0 Comments

 
Miło nam poinformować, iż do grona sponsorów naszej drużyny dołączył polski producent odzieży paintballowej firma RRROGAL.COM.
RANGER:
"Bardzo cieszymy się na ścisłą współpracę z RRROGALEM. Zawsze staraliśmy się wspierać naszych rodzimych producentów, dlatego też zdecydowaliśmy się promować produkty spod znaku rrrogalika. W poprzednim sezonie mieliśmy okazje korzystać już z rrrogalowych bandamek i byliśmy bardzo zadowoleni. W ślad za rozszerzeniem asortymentu firmy zdecydowaliśmy się na poszerzenie współpracy w sezonie 2012. Zawodnicy Rangera zostaną wyposażeni przede wszystkim w doskonałej jakości bluzy do gry, ale również w gadżety paintballowe oraz kolekcje ubrań casual. Wierzymy że nasza współpraca będzie owocna, a nasze doświadczenie przyczyni się do ciągłego doskonalenia produktów firmy."

RRROGAL.COM:
"RRROGAL.COM ma zaszczyt ogłosić, że został oficjalnym sposnorem Ranger Warsaw. Drużyna otrzyma wsparcie w postaci najlepszych produktów od odzieży do gry po ubrania, które dzięki swojej wysokiej jakości wspaniale będą spisywać się również poza polem. Wierzymy, że nasza współpraca będzie owocna, a dzięki produktom najwyższej jakości pomożemy chłopakom z Rangera sięgnąć po najwyższe trofea zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej."

Już wkrótce pierwsze wyniki naszej współpracy.
 


Comments


Your comment will be posted after it is approved.


Leave a Reply

  SPONSORZY:

  Picture
  Picture
  Picture
  Picture
  Picture
  Picture
  Picture